Drzwi

Drzwi Zewnętrzne | Drzwi Wewnętrzne Drzwi w 7 dni  

Twój sklep MF Wnętrza czeka na Ciebie!

Specjalizujemy się w sprzedaży drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Pomożemy Ci wybrać idealne drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, dopasowane do specyfiki domu lub mieszkania. Dostępne w ofercie modele pozyskujemy od cenionych na rynku przedsiębiorstw, w tym: CAL, MF DRZWI, DRE, PORTA, Persecto, INVADO, POL-SKONE czy SETTO.

Nasza oferta poszerzona została o możliwość stworzenia zewnętrznych lub wewnętrznych drzwi w 7 dni. Bazuje na katalogu gotowych modeli systemów wejściowych, które możemy wykonać dla Ciebie na specjalne zamówienie w ciągu 7 dni. Gwarantujemy pełne zadowolenie z usługi oraz szeroki wybór produktów objętych tą specjalną ofertą.

Oferowane przez nas drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne dostępne są w konkurencyjnych cenach. Nie zostawimy Cię samego podczas zakupów – doradzimy Ci wybór najkorzystniejszego rozwiązania, biorąc pod uwagę cenę oraz Twoje potrzeby. Do tego możesz liczyć na wykonanie bezpłatnego pomiaru przed montażem, a także wsparcie autoryzowanej grupy montażowej.

Drzwi wewnątrzlokalowe

Drzwi wewęntrzne dbają o izolację akustyczną i wysoką estetykę pomieszczeń. Oferujemy drzwi wewnątrzlokalowe przylgowe, bezprzylgowe, oszklone, z dwoma skrzydłami lub przesówne. W naszej ofercie znajdują się również drzwi przeznaczone do każdego rodzaju pomieszczeń jak pokój, łazienka, pomieszczenia techniczne, piwnice i schowki, garaż czy ukryte drzwi do garderoby. Szeroki wybór uznanych producentów jak CAL, MF DRZWI, DRE, PORTA, Persecto, INVADO, POL-SKONE czy DOTIIE, oraz modeli pozwala na dopasowanie ich do stylu i aranżacji każdego wnętrza.

zamknij
zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij