Podłogi Drewniane


Podłogi drewniane JAWOR-PARKIET


Podłogi banbusowe WILD WOOD

   

Myśląc o podłogach drewnianych myślimy o szlachetności materiału i jego ponadczasowym, klasycznym uroku. Tak jak wszystkie drzewa, tak samo powstałe z nich deski mają indywidualny charakter i kolor.

Drewniane podłogi – dla kogo?

Odpowiedź jest oczywista: dla każdego. Drewno to materiał elegancki i szlachetny, a zakres cen podłóg i parkietów jest bardzo szeroki oraz dostosowany do wszystkich potrzeb.

Planując montaż podłogi drewnianej trzeba pamiętać, że jest to inwestycja na pokolenia. Każdy wybór, który podejmujemy przyniesie nam wymierne korzyści. Drewno egzotyczne jak jatoba, merbau, doussie czy teak będzie zachwycało niepowtarzalnością, wyjątkowością struktury i dostępności. Parkiety i deski z dębu czy jesionu, lakierowane lub olejowane, będą podkreślały naturalność otoczenia i jego klasyczny wygląd. A każdy z tych materiałów możemy dobrać w różnych wariantach i przystępnych cenach jak deska dwuwarstwowa, trójwarstwowa lub lita.

Wybierając podłogę drewnianą do wnętrza należy mieć na uwadze kilka czynników:

  • Jaki styl drewna będzie pasował do wystroju i aranżacji pomieszczenia?
  • Czy kolor deski spełnia Twoje oczekiwania?
  • Czy wielkość i struktura pojedynczych desek podłogowych jest dostosowana do pomieszczenia?
  • Czy wybór wierzchniej warstwy wykończenia drewna podkreśla unikalny wygląd materiału i jest dostosowany do użytkowanej przestrzeni?
  • Czy chcemy zastosować deski na ogrzewaniu podłogowym?
  • Jaki system montażowy chcemy mieć: pływający czy klejony do podłoża?
  • Czy zastosujemy deskę litą, deskę trójwarstwową lub dwuwarstwową?

Drewno egzotyczne czy krajowe?

Dobierając rodzaj desek podłogowych i właściwości wybranego drewna, koniecznie dostosowujemy je do pomieszczeń w jakim mają być ułożone i użytkowane. Dąb czy jesion charakteryzują się pięknym wyglądem i wytrzymałością niezbędną do każdego rodzaju pomieszczeń. To ponadczasowa klasyka, która przetrwa każdą próbę czasu i zmianę aranżacji. Jeżeli marzy nam sie oryginalny design wnętrza oparty na śmiałych rozwiązaniach i mocnym wzornictwie, warto sięgnąć po drewno egzotyczne. Deski merbau, jatoby czy teak posiadają wyjątkowe usłojenie i niepowtarzalny kolor. Ponadto są znacznie odporniejsze na wilgoć co naturalnie pozwala sprawdzić się im w łazience czy kuchni.

Każda podłoga drewniana z wybranego przez nas materiału będzie posiadała unikalne wykończenie powierzchni. Deska olejowana, lakier matowy, półmatowy lub w połysku nada głębi i podkreśli walory wybranego drewna.

Jak las z którego powstały, oferowane deski podłogowe są różnorodne i unikalne. Dlatego dopasowaliśmy nasz szeroki asortyment podłóg drewnianych do Twoich oczekiwań. Paleta kolorów, wzornictwo, wielość możliwych rozwiązań oraz nasze fachowe doradztwo dostarczy Ci inspiracji oraz wskazówek jak z sukcesem stworzyć wnętrze idealnie dopasowane do Twojej osobowości oraz potrzeb.

Witaj w prawdziwym i naturalnie autentycznym świecie drewna i znajdź podłogę drewnianą swoich marzeń!

zamknij
zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij