Transport

Transport

V. Koszt transportu

 1. Zamówione produkty dostarczane są tylko na terenie Polski, koszt przesyłki lub transportu pokrywa Klient, chyba że dany produkt objęty jest promocją transport gratis. Wówczas Klient otrzymuje bezpłatną dostawę, a produkty objęte promocją oznaczone są informacją "Przesyłka GRATIS!"
 2. Koszt transportu kształtuje się następująco:

  -DRZWI: 169 zł brutto koszt wysyłki do 3 szt. drzwi na jednej palecie oraz wielokrotność 160 zł za każdą kolejną paletę,
  -PANELE: dostawa gratis przy zakupie towarów na kwotę powyżej 1.950,00 zł brutto oraz 125,00 zł brutto koszt wysyłki przy zakupie towarów na kwotę do 1.950,00 zł brutto,
  -ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE: dostawa gratis,

 3. Zmiany w zamówieniu mogą być dokonywane przed przyjęciem zamówienia do realizacji jedynie na wyraźne żądanie Kupującego wyrażone w formie pisemnej.
 4. Dostawa będzie odbywała się środkami własnymi Sklepu lub też za pomocą wynajętych w tym celu przewoźników. Jeśli do rozładunku będzie niezbędny dodatkowy sprzęt np. wózek widłowy, to na Kupującym będzie ciążył obowiązek zapewnienia tego sprzętu.
 5. Dostawa nie będzie obejmowała dodatkowych czynności w szczególności kosztów rozładunku i wniesienia towarów do budynków i pomieszczeń, a jedynie dostawę pod wskazany adres, gdzie Kupujący będzie zobowiązany do rozładunku i odebrania towaru.
 6. W oparciu o odrębne ustalenia stron i dodatkowe zlecenie strony mogą przewidzieć wniesienie towarów do budynków i na określone kondygnacje. Wymaga to pisemnego zlecenia Kupującego i potwierdzenia przez Sklep wraz z podaniem wynagrodzenia oraz zapłatą ustalonego wynagrodzenia za dodatkowe czynności.
 7. Przy odbiorze towarów Kupujący jest zobowiązany sprawdzić towar pod względem ilości i jakości. W przypadku stwierdzenia widocznych uszkodzeń w czasie odbioru towaru w odbieranej przesyłce należy sporządzić protokół uszkodzeń w obecności kierowcy i odmówić przyjęcia towaru. W razie późniejszego wykrycia uszkodzeń mechanicznych należy zawiadomić o tym niezwłocznie Sklep i uzgodnić termin sporządzenia protokołu szkody. Protokół szkody podpisują Klient i przedstawiciel Sklepu.
 8. Przy odbiorze własnym zakupione towary będą pozostawione w celu samodzielnego odbioru przez Kupującego sklepie stacjonarnym MF Wnętrza. Adres znajdziecie Państwo pod linkiem 
  http://www.drzwi-podlogi.com.pl/-kontakt,4.html
zamknij
zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij