Podłogi i Panele

Podłogi Laminowane | Podłogi Vinylowe Podłogi Drewniane  

O wyglądzie wnętrza i jego funkcjonalności w dużej mierze decydują podłogi. Odpowiednio dobrane do wystroju, jak również do zastosowań wnętrza sprawiają, żę przebywanie w nim staje się wyjątkowo przyjemne. Wytrzymałe podłogi winylowe świetnie sprawdzają się w miejscach, gdzie panuje bardzo duży ruch, a jego natężenie jest szczególnie intensywne jak hotele, biura czy sale konferencyjne. Podłogi drewniane to naturalny wybór do mieszkania, domu lub rezydencji, a panele laminowane mogą być stosowane w przy każdym typie inwestycji, gdzie ich szeroki wybór spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Panele podłogowe

Proponowane przez nas panele podłogowe i rozwiązania techniczne to odpowiedź na wszystkie indywidualne potrzeby. Rozbudowana oferta materiałów, możliwość dopasowania kolorów, wzorów, faktur i warstwy wierzchniej oraz sposobów montażu na każdym etapie budowy czy inwestycji spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Jednocześnie stawiamy sobie za cel indywidualne podejście do każdego klienta, a dobry wybór zawsze będzie gwarantowany dobrą ceną. Wprowadzamy do oferty wyłącznie produkty sprawdzone i markowe. Nasze podłogi, deski drewniane i panele są solidne, odporne na użytkowanie a przy tym odpowiadają najnowszym trendom designu i wnętrzarstwa.

Stale poszerzamy naszą ofertę i ją aktualizujemy. Jeśli jeszcze nie znalazłeś rozwiązania dla siebie, to śledź naszą stronę. Będziesz od razu wiedzieć o nowościach!

Panele laminowane

Są doskonałym wyborem do każdego typu pomieszczeń i rodzaju inwestycji. Atrakcyjny wygląd i przystępna cena sprawiają, że panele laminowane cieszą się niesłabnącą popularnością. Dostępne są w wielu kolorach i odcieniach, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzają się w domach i biurach. Na ich korzyść dodatkowo działa fakt, że nie wymagają wielu zabiegów konserwacyjnych. Panele laminowane można stosować na ogrzewanie podłogowe, dzięki temu powstanie ciepła i miła w dotyku podłoga.


Panele ONLINE

     
zamknij
zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij