O nas

Zostań partnerem

Zachęcamy do kontaktu przedsiębiorców handlujących lub zamierzających handlować drzwiami. Jako sklep fabryczny producenta drzwi wejściowych proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Ofertę kierujemy do przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego.
Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą serdecznie
zapraszamy do kontaktu.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w handlu wysokiej jakości materiałami wyposażenia wnętrz takimi jak: drzwi, podłogi, panele i tarasy. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to przede wszystkim atrakcyjne ceny oraz szybka i bezpieczna dostawa towaru. Jesteśmy sklepem fabrycznym wiodącego producenta stolarki drzwiowej. Dajemy naszym Klientom narzędzie dające możliwość samodzielnej konfiguracji wymarzonych drzwi i zamówienia ich w sklepie internetowym oraz stacjonarnym. Wyprodukowane drzwi dostarczamy w ekspresowym terminie nawet do 7 dni roboczych na terenie całej Polski. Oferujemy również usługę montażu przez wykwalifikowaną ekipę montażową we Włocławku
i okolicach.
Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego dbamy by każde zamówienie było realizowane szybko
i sprawnie. Szeroka gama produktów adresowana jest zarówno do profesjonalistów: firm wykonawczych, architektów, projektantów, jak również do użytkowników indywidualnych.

Jesteśmy cały czas do Waszej dyspozycji.

zamknij
zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij